NÆRINGSSEMINAR 2017

Sandnessjøen, torsdag den 7. september 2017

Påmeldte 2017

Denne siden blir oppdatert manuelt og fortløpende etter at påmeldinger kommer inn.

Det kan derfor ta litt tid før din påmelding kommer opp på denne listen.

 

Navn
Bedrift

1.

Bård Anders Langø Ordfører Alstahaug kommune
2. Arne Hjeltnes Møteleder
3. Kristian Johnsen LetSea 
4. Eyvind Hellstrøm
5. Gustav Witzøe  SalMar 
6. Roy Angelvik  Statsekretær Fiskeridepartementet 
7. Sivert Olaisen  Lovund Turist AS 
8. Hanne J. Nordgaard Helgeland Sparebank 
9. Olav Fjellså  Aker BP
10. Torbjørn Tråslett  Helgeland Reiseliv 
11. Arnfinn Torgnes  Norsk Havbrukssenter 
12. Renate Larsen Norsk Sjømatråd 
13. Terje Johansen Helgeland Arrangement, arrangør
14. Stig-Gøran Olsen Alstahaug kommune, arrangør 
15. Sverre Knut Andresen Alstahaug Næringsforening, arrangør 
16.  Maria Wik Iversen NIFES 
17. Håkon N. Johansen  SHMIL
18. Jan Ove Styve  Sparebank1 Nord-Norge 
19. Camilla T. Johansen  Sparebank1 Nord-Norge 
20. Snorre Berfjord  Sparebank1 Nord-Norge 
21. Margunn Ebbesen Stortingsrepresentant (H)
22. Cristin Walen Strand NAV Alstahaug 
23. Roy Åge Edvardsen NAV Alstahaug 
24. Lars-Andreas Østvik Helgeland Kraft 
25. Lillian Sørensen Helgeland Kraft 
26. Øystein Barth-Heyerdal 7 Consult AS 
27. Alf-Gøran Knutsen Kvarøy Fiskeoppdrett AS
28. Sissel Hesjedal  Helgeland Regionråd 
29. Harald-Wiggo Erdal Mosjøen og omegn næringsselskap KF 
30. Elisabeth Bomo  NAV EURES Nordland 
31. Hans I. Meyer  Bra-Vask AS 
32. John-Erik S. Johansen Dønna kommune 
33. Arnljot Arntsen  Sør-Helgeland Regionråd 
34. Atle Myrstad  Brødrene Dahl 
35. Trond Martin Halland  Brødrene Dahl 
36. Siw Moxnes  Kystinkubatoren AS 
37. Anders Marstrander Kystinkubatoren AS 
38. Harald Jakobsen HL Økonomiservice AS 
39. Aina Hegrestad  Marine Harvest Norway AS 
40. Nina Rødahl Friis Havblikk Camping AS 
41. Bjørn Arne Friis  Havblikk Camping AS 
42. Roger Pettersen  Marine Harvest 
43. Gunn Mari Strømstad Marine Harvest Norway region Nord
44. Jan Tore Bø  Ocean Tecnology AS 
45. Hans Einar Jakobsen Triway AS 
46. Ivar Larsen  Sentrum Næringshage AS 
47. Snorre Sørensen  Score AS 
48. Anna Endresen Score AS 
49. Øystein Flatmo  Marine Harvest  Norway AS
50. Anders Laugsand Marine Harvest  Norway AS 
51. Terje Sølna  Nova Sea AS
52. Petter Karlsen Nova Sea AS
53. Josevine Carlsson Nova Sea AS 
54. Martine Olsen Nova Sea AS 
55. Camilla Oddøy Nova Sea AS 
56. Espen Gleinsvåg Multiconsult 
57. Julie Huru  Nova Sea AS 
58. Ernst Eliassen  Helgeland Sparebank 
59. Ronny Slotterøy Grytåga Settefisk
60. Svein Skogsøy  Kunnskapsparken Helgeland 
60. Roger Hansen  Helgeland Sparebank 
61. Rune Larsen  Helgeland Sparebank 
62. Tom Rune Værnes Helgeland Sparebank 
63. Torleif Olaisen Nove Sea AS 
64. Wiebke Zylmann  TOOLS Løvold 
65. Sissel Merethe Høberg  Sandnessjøen videregående skole 
66. Heidi Brastad Sandnessjøen videregående skole 
67. Kyrre Sørensen  Aker BP 
68 Lillian B. Tønder  Aker BP 
69. Andreas G. Larsen  Aker BP 
70. Stig Allan Brandvik  Enwa Water Technology 
71. Kristoffer Sørnes Andersen  Sandnessjøen videregående skole 
72. Patrik Edvartsen Andersen  Sandnessjøen videregående skole 
73. Salah Ahmed Bashir  Sandnessjøen videregående skole 
74. Vegard Knutsen Edvardsen  Sandnessjøen videregående skole 
75. Ahmend Bishara Omar Eltom  Sandnessjøen videregående skole 
76. Erlig Rene Glein Hagen  Sandnessjøen videregående skole 
77. Nuriddin Ilhomjonov  Sandnessjøen videregående skole 
78. Marlene Larsen Jacobsen  Sandnessjøen videregående skole 
79. Sander Jakobsen Kibsgaard  Sandnessjøen videregående skole 
80. Hurey Mosazghi  Sandnessjøen videregående skole 
81. Nasir Nawab Sandnessjøen videregående skole 
82. Kris Andreas Helminen Nilsen  Sandnessjøen videregående skole 
83. Mikael Viking Nordnes  Sandnessjøen videregående skole 
84. Birgitte Busch Sund  Sandnessjøen videregående skole 
85. Filmon Sbhat Tewelde  Sandnessjøen videregående skole 
86. Samet Akcay  Sandnessjøen videregående skole 
87. Hans-Kristian Skoglund Antonsen  Sandnessjøen videregående skole 
88. Sunniva Elise Sørfjell Arntzen  Sandnessjøen videregående skole 
89. Sivert Paasche Edvardsen  Sandnessjøen videregående skole 
90. Hovard Holm Høyvik  Sandnessjøen videregående skole 
91. Jonas Jakobsen  Sandnessjøen videregående skole 
92. Sander Jensen  Sandnessjøen videregående skole 
93. Elvijus Jonaitis  Sandnessjøen videregående skole 
94. Rikard Kristoffer Olsen Kjærstad  Sandnessjøen videregående skole 
95. Kristoffer Knutsen  Sandnessjøen videregående skole 
96. Anders Thorgersen Laukvik  Sandnessjøen videregående skole 
97. Martin Angelsen Myrås  Sandnessjøen videregående skole 
98. Per-Aksel Pedersen Næss  Sandnessjøen videregående skole 
99. Ole-Jakob Aaker Pedersen  Sandnessjøen videregående skole 
100. Elias Reinfjell  Sandnessjøen videregående skole 
101. Nilg Hugo Lindgaard Sandnessjøen videregående skole 
102. Are Flatøy  Sandnessjøen videregående skole 
103. Olav Botn   LetSea AS
104. Helge Syversen  Fresco Mare AS 
105. Stig Joar Krogli SalmoBreed Salten AS
106. Marie Moflag Krogli SalmoBreed Salten AS
107. Terje Andersen  Solutio Norway as 
108. Laila Brunvold  J.R. Dykkerservice AS 
109. Vebjørn Ulvang  LetSea AS 
110. Tor Huga Hestnes  LetSea AS 
111. Pradip Adhihari  LetSea AS 
112. Kristian Nordøy  LetSea AS 
113. Henriette Hansen  LetSea AS 
114. Ann-Kristin Aker  LetSea AS 
115. Cecilia Vargas  LetSea AS 
116. Erlend Helstad LetSea AS
117. Bjørn Erik Sørvik LetSea AS
118. Henry Thommassen Ecomarin Seafarm
119. Roger Sørensen Åkerblå Nord
120. Torgjørn Gylt Åkerblå Nord
121. Eline Røyslien Åkerblå Nord
122.  Hege Storheil  Nova Sea Aquaservice AS 
123.  Stig-Helge Lilleholt  Sve Tek AS 
124.  Odd Eriksen  Mosjøen og Omegn Næringsselskap
125. Knut Nilsen Brannvernopplæring Helgeland
126.  Gunnar Meyer  Arne Bjørnvold AS 
127. Gunnar Nilsen NHO Reiseliv
128. Jan Erik Jakobsen Seløy Sjøfarm AS
129. Steffen Jakobsen Seløy Sjøfarm AS
130. Andreas Jakobsen Seløy Sjøfarm
131. Ole Petter Søllesvik Kulturkompaniet
132. Hans Løvmo Alstahaug kommune
133. Bjørn Tore Brønlund  Helgeland Sparebank 
134. Geir Voldsund Helgeland Sparebank
135. Siv Svartisdal Helgeland Sparebank
136. Martin Johnsen  LetSea AS 
137. Jan-Terje Mikalsen  Kobbvåglaks 
138. Tom-Erik Mikalsen Kobbvåglaks 
139. Gunnar Mikalsen Kobbvåglaks 
140. Heidi Vold Lorentzen  Heidis Sjokoladedrøm